Cildinizin sağlıklı,
Tırnaklarınızın ışıltılı
parıldaması için…

Shaina, Emaar Square’de Açıldı!

Huzurlu atmosferi, güvenliği, teknolojik donanımı, deneyimli güler yüzlü ekibi ve alışılmışın dışında konsepti ile Şehrin göbeğindeki merkezi konumu ile Emaar Square’de siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdedir.

Cilt Bakımı, Kalıcı Makyaj, Göz Bakımı, Bölgesel Zayıflama,  Profesyonel Makyaj, Kaş Tasarımı, Manikür, Pedikür, Kalıcı oje, Jel Protez Tırnak alanlarındaki hizmetlerimiz tamamalen A+ ürünler ve profosyenel serifikalı ekip ile kaliteden ödün vermeden uygulanmaktadır.

Ailenizden biri olmayı amaçlayan Shaina Nail & Beauty; son derece güvenli, hijyenik ve modern olan ve aynı zamanda zevkli bir tasarıma sahip olan salonu ile değerli müşterilerine kendilerini evlerinde hissedecekleri sıcak, samimi ve konforlu bir ortam sunmaya devam ediyor.

Neden Shaina?

Herşeyden önce Salonumuzda çalışan ve işlem yaptıran herkes, Shaine Ailesinin bir parçasıdır. O yüzden kendimize yapmayacağımız bir uygulamayı asla ailemize yapmıyoruz. Salonumuzdaki tüm hizmet ve ürünleri önce kendimiz deniyor, test ediyor onaylayarak satışa çıkarıyoruz.  Avrupa’nın en iyi markaları ile çalışıyor, Türkiye, Asya ve Avrupa’da kendini ıspatlamış sertifikalı uzmanlar ile çalışıyoruz!

Uygulamalarımızda insan sağlığına zararlı olan hiç bir kimyasal yada kimyasal içerikli ürün kullanmıyoruz.